Recepty

Matcha letní drinky

  • Recepty

Prosluněné dny přímo vybízejí k přípravě osvěžujících drinků. Připravili jsme pro vás několik jednoduchých a rychlých receptů s matchou, která vás příjemně osvěží a zároveň vám dodá energii. 

Pokračovat ve čtení

Irská káva

  • Recepty

Jak už název napovídá, tento známý koktejl pochází z Irska. Irish Coffee neboli Irská káva spojuje chuť kávy s kvalitní irskou whiskey a jemnou šlehačkou. Hřejivý koktejl je tak oblíbený, že má dokonce svůj svátek, který připadá na 25. ledna. Oslavte Mezinárodní den irské kávy a připravte si tento skvělý nápoj s námi.

Pokračovat ve čtení

Domácí Frappé

  • Recepty

Osvěžte se dokonale našlehaným kávovým nápojem. Ledové frappé s hustou pěnou je skutečná lahůdka. Připravte si frappé jako z řecké kavárny.

Pokračovat ve čtení

Vánoční drink - Karma Police

  • Recepty

Vánoční čas si spousta z nás spojuje nejen s dárky, Ježíškem a stromečkem. Neodmyslitelně k nim patří i tradiční kuchyně, cukroví a lahodné nápoje. Nemusí to být ale jen vaječný likér nebo svařák, čím si zpříjemníte Vánoce. Překvapte svou rodinu a přátele originálním čajovým drinkem, kterému se dá jen stěží odolat.

Pokračovat ve čtení

Matcha likér

  • Recepty

Máte rádi sladké likéry, které umí vykouzlit vánoční atmosféru? Potom musíte vyzkoušet tento zelený matcha likér. 

Pokračovat ve čtení

Vánoční cukroví má zelenou

  • Recepty

Už máte všechno napečeno nebo teprve začínáte? Máme pro vás pár rychloreceptů se zeleným čajem matcha. Stačí jen pár surovin a zelené chuťovky jsou na stole za pár minut. Tak si pusťte koledy a pojďte do toho s námi.

Pokračovat ve čtení

Voňavé vánoční recepty

  • Recepty

Taky rádi zkoušíte nové kávové recepty? Těch kombinací a chutí je opravdu spousta, vyzkoušejte naše vánočně laděné recepty, které ve vás probudí tu pravou vánoční náladu. Zapomeňte chvilku na diety a oslaďte si život. Vždyť Vánoce jsou jen jednou do roka, tak si je užijte se vším všudy.

Pokračovat ve čtení